Jak dziala internetowy katalog stron na wp.pl?

Jak dziala internetowy katalog stron na wp.pl? Osobiście nie prześlesz kilka form, bo po prostu zrezygnował próbuje dowiedzieć się obraz captcha.

Oto mało znany sposób, aby zapobiec 90% swojego Formmail spam bez zmuszania użytkowników do odpowiedzi mylące CAPTCHA Image:

Najpierw upewnij się, większość (jeśli nie wszystkie) polach określonych być wymagane Twój formularz został. Wymagane pola oznacza, że ??muszą być kompletne wyniki dla formularza, aby dostać się do skrzynki e-mail. Nie używać fantazyjne walidacji formularza javascript, ponieważ internetowy boty nie po to tak. Pamiętaj, że przesyłasz wyłącznie formę podstawie surowej kodu HTML. Nie czyta go w przeglądarce.

Po drugie użyć pola wyboru rozwijane, a także sprawiają, że wymagane. Zmusza web-botów, aby wybrać coś z listy, a nie tylko pisanie bzdur w polu formularza. Ta technika może zatrzymać większość postaci spamu internetowej w swoich utworach. Nie trzeba kilka rozwijanej pozycje skrzynek na internecie form- jeden będzie za mało.

Jeśli nie jesteś programistą istnieją formularza internetowego do usług pocztowych, takich jak moje, które pomogą chronić swój e-mail z formularza internetowego spamu w taki sposób Mówiłem ci .

Web Form Spam może być denerwujące, gdy trzeba trzeba przez dziesiątki zgłoszeń spamu każdego dnia. Ale próbując technik jakie wskazano powyżej, nie powinno być prawie żadnej Web Form spam w Twojej skrzynce e-mail.

Artykuł dzięki: www.wzorcowniamundurowa.pl