Katalog internetowy firm transportowych

Katalog internetowy firm transportowych

Plan Rozwoju Oprogramowania

Rozwój planu oprogramowania jest systematyczna struktura używany do określenia, w jaki sposób program, który musi być opracowany nadejdzie. Choć cykl życia jest pojęciem ogólnym, plan rozwoju oprogramowania określa prawdziwe motto. dziś oprogramowanie jest wykorzystywane do różnych powodów, takich jak w przypadku klientów, firm lub do własnego użytku osobistego.

Strategie rozwoju oprogramowania objęte wieloma różnymi nazwami – Spiral, wodospad, zwinny, XP, szybkiego prototypowania, aby wymienić tylko kilka. Wspólnym celem wszystkich tych strategii i planów rozwoju oprogramowania mają rozwijać kawałek oprogramowania.

W prostych słowach rozwinięciem planu oprogramowania określa i precyzuje, co należy zrobić, jakie są specyfikacje i wymagania są i szeroko, jak to się stanie. Plan rozwoju oprogramowania dla architektury oprogramowania pokrowce, funkcjonalności, specyfiki implementacji i testowania oprogramowania.

Najstarszy i jeden z najbardziej popularnych programów, jest to klasyczny model wodospadu. Plan ten jest iteracyjny proces, który może poruszać się do tyłu i do przodu po schodach, aż efekt końcowy jest do zera. Bardziej skomplikowany system wymaga więcej czasu, ale nawet największy rozwój może być uproszczona do prostych krokach.

Inne informacje, które są zawarte w planie bezpieczeństwa oprogramowania może być fizycznie budowlanych, sprzętu i innych istotnych czynników.

Ostatnim etapem planu jest bardzo ważne, ale często ignorowane. Aktualizacja i śledzenie wszelkich błędów w systemie. Dla organizacji, takich jak organizacje wojskowe i rządowe jest sprawą najwyższej wagi.

Planowanie rozwoju oprogramowania może odbywać się również na istniejącym oprogramowaniem, które muszą być zmienione lub rozszerzone, w którym to przypadku zwinne metodyki jest wspólny plan rozwoju wyboru oprogramowania. Połączenie planów rozwoju oprogramowania mogą być wykorzystane do opracowania rozwiązania hybrydowego.

Dokumentacja odgrywa ważną rolę, ponieważ tworzy się równolegle do oprogramowania. Gdy gotowe i przetestowane oprogramowanie może być sprzedawane z prawem.

Artykuł dzięki: