Internetowy katalog darmowych domen

Internetowy katalog darmowych domen

Przedstawienie geograficzne danych online Korzystanie Interactive Flash Map

Klikalny mapa interaktywna umożliwia odwiedzającym stronę internetową, aby uzyskać informacje na temat związanego z określonej lokalizacji geograficznej wizualnie.

Flash interaktywne mapy zastępują konwencjonalne mapy obrazu ze względu na fakt, że nie tylko informacji, ale również są wysoce interaktywne z użytkownikiem.http://www.laserina.pl

Tradycyjny obraz mapy często używają tylko obrazy statyczne i kod HTML są bardzo proste i oferują prosty i kliknąć tylko funkcję. Z lampą błyskową interaktywnych map, użytkownicy mogą dostać się tam istotne informacje dotyczące każdej części mapy, że pragnie, aby zobaczyć, z pola mouseover tooltip, klikalne punktów, regionów, a także przybliżania funkcji, które pozwalają użytkownikom na powiększanie i pomniejszanie mapy, aby wskazać dokładnie specyficzne położenie lub uzyskać dalsze informacje na jej temat.

Istnieją różne aplikacje dla Flash interaktywnych map w internecie, takie jak pokazano mapy kraju, miasta lub określonej lokalizacji, wyświetlanie danych demograficznych, danych spisowych, biuro oddziału interaktywne mapy, mapy ulic, prawie wszystko, co może być nakreślone.

Jak Flash jest coraz bardziej popularne i obsługiwane przez większość przeglądarek na różnych platformach systemów operacyjnych, webmasterzy zaczęli obejmując tej technologii coraz częściej, szczególnie ze względu na bardzo interaktywny charakter i łatwość obsługi.

Dla webmasterów, którzy nie mają programowania Adobe Flash, są też interaktywne oprogramowanie i tworzenia map dostępnych narzędzi, do tworzenia i prezentacji danych w formie graficznej za pomocą interaktywnych map, z bardzo prostego krzywej uczenia się.

Przed rozpoczęciem tworzenia interaktywną mapę, należy najpierw zdecydować, jaki rodzaj mapy chcesz utworzyć.

Artykuł dzięki: http://www.chiny-verico.pl/oferta/14-Plyty_granitowe_surowe.php