Jaki katalog internetowe polecacie?

Jaki katalog internetowe polecacie?

Jak utworzyć panel konferencyjnej na sieci narzędziem

Istnieje kilka developerzy , które starają się stworzyć pulpit konferencyjną. Większość z nich uda, podczas gdy inne nie. Jeśli nie chcesz, aby dodać liczbę tych, którzy spadł krótki, powinieneś być w stanie posiadać dobre pojęcie o deskę rozdzielczą konferencyjnej.http://goodwindow.pl/ Podczas gdy inni próbują włamać się do informacji o tym, co inni programiści zrobili, można tworzyć własne. Jeśli zauważysz, że istnieje kilka kokpitów społecznościowych, które zawierają wszystkie rodzaje informacji prasowej, można je naśladować. To dlatego, że chcesz wyglądać jesteś członkiem prasy z całej wielkiej nowości na desce rozdzielczej. Obecnie istnieją deweloperzy, którzy próbują włamać się do konferencji, że są one uczęszczających ale większość z nich wątpią w skuteczność takiego zadania.

Więc teraz, twoim zadaniem jest, aby stworzyć swój własny pulpit konferencyjną. Tutaj można użyć dowolnego narzędzia takie jak iGoogle. Będą one umożliwiają wyświetlanie elementów, które może chcesz dowiedzieć się więcej o na konferencji. Dlatego też, bez względu na czas, że masz dostęp do internetu, można skorzystać z faktu, że będzie można skanować mnóstwo danych, zwłaszcza nowych. Mogą one okazać się bardzo przydatne dla panelu konferencyjnym. Tak więc, jeśli chcesz zrobić to prace projektowe dla ciebie, możesz wykonać czynności opisane w tym artykule.

Pierwszą rzeczą, którą musisz zrobić, to log kursu na iGoogle. Można użyć innych, takich jak strona płatków lub Netvibes. Teraz trzeba będzie poszerzyć liczbę ciągów wyszukiwania, takich jak Twitter Search. Następnym krokiem, który trzeba podjąć jest umieszczenie w lokalnej mapie. Następnie można zwiększyć, dodając kanał informacyjny. Można także dodać inne elementy, takie jak klient czatu lub Technorati szukać, jeśli chcesz.

Artykuł dzięki: