Po co uzywac katalogu stron w 2016 roku?

Po co uzywac katalogu stron w 2016 roku?

Jak walczyć z formularza internetowego Spam

W pewnym momencie lub innego my wszyscy dostał niechcianych kinezyterapia komercyjnych e-maili w naszej skrzynce e-mail – Powszechnie nazywana spamu. Ale czy wiesz, jeśli umieścić formularz kontaktowy na stronie, aby chronić swój e-mail można jeszcze dostać formularz internetowy spam?http://firanyzaslony.warszawa.pl/szycie-firan.html

Web Form Spam jest, gdy ktoś (lub coś) wypełnia formularz internetowy z przypadkowych elementów informacji i wysyła formularz. Jeśli używasz prosty skrypt internetowy formularz do poczty elektronicznej, jak Formmail będziesz prawdopodobnie zobaczyć kilka zgłoszeń formularz bez danych w nich. To formularz internetowy spam. Ale dlaczego ktoś miałby to robić? Zazwyczaj uważają, że forma jest delegowania swoich danych gdzieś na swojej stronie internetowej i nie są wysyłane do skrzynki odbiorczej. Spamerzy próbują wysłać formularz wraz z linkami do ich własnej strony budować ich pozycję w wyszukiwarkach.

Więc jak można chronić swoją skrzynkę odbiorczą przed zalany formularza internetowego spamu? Dobrze, że pomaga trochę wiedzieć, jak to robią. Większość z nich po prostu zeskanować swoją stronę na formach internetowych. Mają skryptów (lub web-botów), aby to zrobić. Człowiek prawie nigdy nie robi. Kiedy znaleźć formularz na swojej stronie, web-bot wypełnia pola i trafienia „submit”. Następnie otrzymasz email z częściowo wypełniony formularz (zwykle dziesiątki lub setki) z powrotem linki do witryny spamera.

Wiele osób korzysta z obrazów captcha chronić swoje pole e-mail z formularza internetowego spamu. CAPTCHA obrazy są te małe obrazki z przypadkowych liter i cyfr, które trzeba wpisać w polu tekstowym, aby udowodnić, że jesteś człowiekiem. Prawdopodobnie widziałeś te i zastanawiał się, co byli za. Dobrze, że to, co ich za – Aby zatrzymać formmail spamu. Działa to doskonale z wyjątkiem będziesz tracić dobrych ludzi, którzy mają trudności ze zorientowaniem się, co dokładnie liter i cyfr obraz captcha stara się je pokazać.
Artykuł dzięki: