banner seokod.pl

FIStech systemy mocowań

Dodano: 1 miesiąc 1 tydzień temu

Mamy w swoim asortymencie szeroką gamę najlepszej jakości systemów mocowań marki Fischer.

Najważniejszym celem FIStech centrum jest obsługa klienta na najwyższym poziomie, dlatego produkty marki Fischer sprzedawane są przez handlowców dysponujących szeroką wiedzą oraz spore doświadczeniem w w systemach mocować. Klienci znajdą u nas opierając się o ich indywidualne potrzeby, dostosowaną na reprezentowane przez nich segmenty budowlane, propozycję handlową oraz asortymentową.

Oferujemy mocowania chemiczne, kotwy stalowe i mocowania ramowe. Dodatkowo mamy w ofercie mocowania do rusztowań, mocowania w pustych przestrzeniach, mocowania sanitarne. Wykwalifikowani doradcy pomogą Ci w wyborze właściwych mocowań dla Twoich potrzeb. Nie licząc systemów mocowań posiadamy także w sprzedaży produkty takie jak: piany PUR i kleje, wiertła i narzędzia oraz wkręty

Wytwarzane są jedynie w Niemczech, poddają się pod skomplikowaną procedurę kontrolną i ostatecznie dostają symbol towarowy Made in Germany. Firma dobrowolnie poddaje na podwójną weryfikację wytrzymałości, by utrzymywać przywiązanie swoich klientów i świadczyć wysoki standard ochrony, wynikający z używania produktów Spax. Bogate doświadczenie pozwala firmie sukcesywnie poszerzać się o nowe dziedziny przemysłu i odpowiadać na indywidualne życzenia klientów. 

Podobne wpisy

Komentarze