banner seokod.pl

Producent etykiet papierowych T-pack

Dodano: 2 miesiące 1 tydzień temu

W naszej ofercie posiadamy szeroki asortyment różnego rodzaju opakowań, między innymi; kartony, torby papierowe, foliowe i materiałowe, oraz foliopaki. Każde opakowanie będzie idealnym nośnikiem logotypu Twojej firmy. Możesz wysłać nam dowolną grafikę, hasło reklamowe czy logotyp, żeby wyprodukować unikalne opakowanie. Własne opakowania to nie tylko promocja marki, to także podstawa tworzenia wizerunku i zaufania do marki.


Nie zapominamy o akcesoriach przydatnych w branżach handlu i logistyki, czyli tam, gdzie należy zadbać o właściwe opakowanie produktów gotowych do wysyłki. U nas znajdziecie taśmy pakowe samoprzylepne, z gotowymi informacjami (np. Ostrożnie szkło), oraz z opcją wydrukowania własnych informacji. U nas znajdziesz wszelkie materiały ważne do pakowania wysyłek: opakowania, taśmy do pakowania, rolki termiczne i inne towary eksploatacyjne.


Jako wytwórca folii samoprzylepnych sprzedajemy szeroki wybór etykiet papierowych w arkuszach, w różnych rozmiarach i ilościach. Sprzedawane przez nas opakowania możesz zadrukować samemu lub zlecić to do naszej drukarni kartonów. Zależy nam, żeby każdy klient został fachowo i na czas. Stawiamy na jakość naszych towarów, zwłaszcza w przypadku etykiet znamionowych, bo w pełni rozumiemy wymagania  klientów.


Opakowania to przede wszystkim próba zabezpieczenia produktów do wysyłki, a w przypadku sklepów - torby plastikowe. Spersonalizowane opakowania mogą sprawić, że Twoja firma zyska na promocji oraz przyczynią się do postrzegania jako ciekawszej. Karton z graficznym nadrukiem lub naklejka pakowa zwracająca na siebie wzrok interesującym wzorem czy chwytliwym hasłem spowoduje, że Twoja firma zostanie mocniej zapamiętana. W obecnych czasach i dużej konkurencji, zazwyczaj podejście do klienta na wysokim poziomie, dbanie o łatwe zakupy i fajne doświadczenia, sprawią, że to właśnie nasza firma wyróżni się na tle tysiąca podobnych sklepów.


Uważamy żeby dostosować nasz asortyment do potrzeb zgłaszanych przez klientów. Zachęcamy Państwa do kontaktu z nami telefonicznie, mailowo lub poprzez chat. Wszelkie sugestie odnośnie branży kartonów i naklejek samoprzylepnych ułatwiają nam nieustannie ulepszać ofertę.


Podobne wpisy

Komentarze